خانه

Ningbo Brando Hardware Co., Ltd

نمایه شرکت

BRANDO یکی از تولید کنندگان پیشرو در تولید انواع solenoid، assembly armature و solenoid valve در چین است که در بندر اصلی بندر چین واقع شده است - NINGBO، محل راحتی حمل و نقل، نه تنها از طریق هوا، بلکه همچنین توسط اقیانوس.

BRANDO دارای کارگاه های 4800 متر مربع و حدود 50 کارمند است که با تمرکز بر کیفیت محصولات، طراحی، خدمات، در حال حاضر با شهرت خوب از سراسر جهان، حدود 10 سال از سال 2008 توسعه یافته و ارزش تولید سالانه ما سالانه به طور سالیانه افزایش یافته است، علاوه بر این، بیشتر بیش از 90 درصد ارزش تولید سالیانه از صادرات محصولات با کیفیت بالا و بهترین خدمات مشتری است. ما به شدت اعتقاد داریم که این شرکت را اجرا کنیم و به خوبی برند باید ایمان به بهترین کیفیت، بهترین نگرش و بهترین خدمات مشتری را داشته باشد.

محدوده محصولات BRANDO شامل حلقه های سلنویسی، سوپاپ سوپاپ سوپاپ، دریچه های الکترومغناطیسی مختلف، رسانه های مایع مانند پنوماتیک، هیدرولیک، آب، آب گرم، هوا، بخار، گاز، روغن، مایع شیمیایی و دیگران است. ما عرضه OEM و ODM، تمام محصولات به طور گسترده کاربردی برای خودرو، اتوماسیون، صنایع نساجی، پنوماتیک، هیدرولیک، سیستم های تصفیه هوا و آب و غیره.

سری های سری مانند Q22HD، 2W، 2S، US، 2L، 223، 6014، 0311، 0927، 0955، PU220، PU225، 2P، 2V، VX2120، QX، VX22، VX31 / 32/33، ZQDF، SCG، CA ، DMF، 4V100، 4V200، 4V300، 4V400، VF، VZ، EVR، و غیره ... هر درخواست فقط احساس رایگان برای تماس با تیم فروش ما خواهد شد پاسخ یک بار دریافت پیام، ایمیل و یا تماس بگیرید.

شرکت BRANDO توسط سیستم مدیریت کیفیت ISO9001: 2008 تأیید شده و با مدیریت 5S مدیریت می شود، با محیط کارگاه تمیز و ماشین آلات با دقت بالا و روش عملیات ضمانت نامه دقیق برای اطمینان از تولید خوب، صرفه جویی در زمان تحویل، و کاهش هر ضایعات برای رضایت مشتریان در سراسر جهان .

شرکت BRANDO مشتریان را از سراسر جهان خوش آمد می گوید، ما در نمایشگاه های بسیاری از کشورها مانند آمریکا، اروپا، استرالیا، مالزی، پاکستان، مصر، نیوزیلند، لهستان، آلمان، کره، هند، اندونزی و غیره شرکت می کنیم. از غرفه ما یا شرکت ما بازدید کنید.

نمایش سریع محصولات BRANDO:

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

در ماه ژوئن سال 2008 ، ما یک کارخانه ساخت مونتاژ میلگرد سوپاپ را با 2 مجموعه از دستگاه های CNC و یک دستگاه تست ایجاد می کنیم. اما در آن سال ما بسیاری از مشتریان قابل اعتماد در خارج از کشور به دلیل نگرش بیمار ما و کیفیت خوب و سرعت تحویل سریع تاسیس شده است.

در ماه مه سال 2012 ، انواع آرماتور دریچه سوپاپ ما به طور مرتب افزایش می یابد تا بیش از 200 نوع. برای مطابقت با خواسته های بیشتر و بیشتر مشتریان و برای ایجاد کیفیت بیشتر و بیشتر، ما فروشگاه کارخانه سیم پیچ مغناطیسی را ایجاد می کنیم.

در ماه آوریل سال 2014 ، تمام محصولات به خوبی در سمت مشتریان کار می کردند، بسیاری از مشتریان ما را در کشورهای خود به عنوان نماینده ما تبدیل می کردند.

در اوت سال 2016 ، شرکت BRANDO تیم فروش را گسترش داد و فضای کارخانه را گسترش داد، شروع به ساختن سوپاپ کامل برای استفاده از وسایل نقلیه خودکار، اتوماسیون صنعتی، صنایع نساجی، پنوماتیک، هیدرولیک، سیستم های تصفیه هوا و آب و غیره کرد. همچنین شهرت خوبی از مشتریان سراسر جهان دریافت کرد.

شرکت BRANDO گام به گام به دنبال ایجاد کالاهای خوب و نام تجاری مشهور است. از دیدار و همکاری شما خوش آمدید.

در ماه مه سال 2019 ، مرحله جدید، مبارزه، BRANDO!

Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : برندو

تعداد کارمندان : 50~100

فروش سالانه : 8million-9million

سال تاسیس : 2008

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

Website:: www.brandopneumatic.com

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب سوپاپ پنوماتیک برای فروش کیفیت خوب سوپاپ پنوماتیک برای فروش کیفیت خوب سوپاپ پنوماتیک برای فروش کیفیت خوب سوپاپ پنوماتیک برای فروش