خانه

Ningbo Brando Hardware Co., Ltd

نمایه شرکت
چین Ningbo Brando Hardware Co., Ltd نمایه شرکت 0

* در خواست خود تمرکز کنید ، بهترین راه حل ها را به شما پیشنهاد می دهیم به عنوان اولین ماموریت شرکت سخت افزاری نینگبو براندو ، با مسئولیت محدود ، ما بیش از 10 سال در زمینه طراحی و ساخت سیم پیچ شیر برقی ، مونتاژ آرماتور شیر برقی و شیر برقی کار می کنیم.

 

* ما با طراحی و ساخت برای برنامه های کنترل مایعات اتوماسیون ، مربوط به صنایع تجهیزات اتوماسیون پنوماتیک ، تلگراف نوشیدنی مواد غذایی ، آبیاری کشاورزی ، چاپ و رنگرزی ، گردآورنده گرد و غبار ، لوازم خانگی به مشتریان از اروپا ، آمریکای شمالی ، خاورمیانه ، آسیای جنوب شرقی خدمت کرده ایم. ، خودرو ، نساجی ، برودتی و غیره

 

*از زمان تأسیس شرکت ، ما به ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا به مشتریان خود اختصاص داده ایم.با تمرکز بر خواسته های مشتریان ، در قبل از تولید ، ما نکات فنی را با توجه به برنامه های کاربردی با مشتریان بحث می کنیم تا اشتباه را کاهش دهیم و هزینه را برای هر دو طرف صرفه جویی کنیم.در طول تولید ، ما از ماشین CNC با دقت بالا ، مرکز ماشینکاری برای کنترل ابعاد و بهبود بهره وری استفاده می کنیم.در آغاز و اواسط ماشینکاری ، بازرسان ارشد ما کیفیت را به طور منظم با ثبت داده ها روی اسناد طبق سیستم مدیریت ISO9001 بررسی می کنند.قبل از حمل و نقل ، کارکنان ما آزمایش و بازرسی کامل را یک قطعه قطعه می کنند تا اطمینان حاصل شود محصولات بدون نقص وقتی به دست مشتری ما می رسد.

 

*شرکت سخت افزار Ningbo Brando ، با مسئولیت محدود بهترین خدمات را با پاسخ سریع به شما ارائه می دهد ، بیایید برنامه کنترل مایعات را به طور گسترده تر و هوشمندانه تر بسازیم.

 

چین Ningbo Brando Hardware Co., Ltd نمایه شرکت 1  چین Ningbo Brando Hardware Co., Ltd نمایه شرکت 2  چین Ningbo Brando Hardware Co., Ltd نمایه شرکت 3  چین Ningbo Brando Hardware Co., Ltd نمایه شرکت 4

 

چین Ningbo Brando Hardware Co., Ltd نمایه شرکت 5  چین Ningbo Brando Hardware Co., Ltd نمایه شرکت 6  چین Ningbo Brando Hardware Co., Ltd نمایه شرکت 7  چین Ningbo Brando Hardware Co., Ltd نمایه شرکت 8

 

گستره محصول:

1. سیم پیچ شیر برقی

2. اتصال سیم پیچ برقی
3. آرماتور شیر برقی

4. شیر برقی پنوماتیک 5/2 ، 5/3 ، 3/2 ، 2/2

5. اتصالات شیلنگ پنوماتیک
6. شیر برقی تبریدی
7. سوپاپ جت پالس جمع کننده گرد و غبار
8. کیت تعمیر دیافراگم
9. کنترل کننده شیر پالس

10. شیر تخلیه اتوماتیک کمپرسور هوا
11. شیر برقی برنجی
12. شیر برقی فولاد ضد زنگ
13. شیر برقی پلاستیکی
14. ریل انژکتور

شرکت ما
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما

بر ژوئن سال 2008، ما یک کارخانه ساخت مونتاژ آرماتور شیر برقی ساخته شده توسط 2 مجموعه دستگاه CNC و یک دستگاه تست ایجاد می کنیم.اما در آن سال به دلیل نگرش بیمار و کیفیت خوب و سرعت سریع زایمان ، بسیاری از مشتریان قابل اعتماد در خارج از کشور را تأسیس کردیم.

 

بر مه سال 2012انواع آرماتور دریچه شیر برقی ما به بیش از 200 نوع افزایش می یابد.به منظور مطابقت بیشتر با خواسته های مشتری و ایجاد کیفیت هر چه بیشتر و بهتر ، فروشگاه کار سیم پیچ برقی را ایجاد می کنیم.

 

بر آوریل سال 2014، همه محصولات بسیار خوب در سمت مشتری کار می کنند ، بسیاری از مشتریان در کشورهایشان نماینده ما می شوند.

 

بر آگوست سال 2016، شرکت BRANDO تیم فروش را بزرگتر کرد و فضای کارخانه را بزرگتر کرد ، شروع به ساخت شیر ​​کامل برای استفاده از اتومبیل داخلی ، اتومبیل سازی اتوماسیون ، صنعت نساجی ، پنوماتیک ، هیدرولیک ، سیستم های تصفیه هوا و آب و غیره کرد.همچنین از مشتری های سراسر جهان شهرت خوبی کسب کرده است.

 

شرکت BRANDO تلاش می کند تا قدم به قدم کالا را به خوبی و برند معروف کند.ما از بازدید و همکاری شما استقبال می کنیم.

 

که درسال 2020مرحله جدید ، جنگیدن ، براندو!

 

 

Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : برندو

تعداد کارمندان : 50~100

فروش سالانه : 8million-9million

سال تاسیس : 2008

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

Website:: www.brandopneumatic.com

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Ningbo Brando Hardware Co., Ltd گواهینامه ها چین Ningbo Brando Hardware Co., Ltd گواهینامه ها چین Ningbo Brando Hardware Co., Ltd گواهینامه ها