3V110-06 شیر برقی پنوماتیک ایرتاک نوع 3V110-06-NC 3V110-06-NO
سوپاپ سیلندر پنوماتیک
6292 views
حالا تماس بگیرید
Messages of visitor پیام بگذارید
حالا تماس بگیرید
Learn More
ویدیوهای مرتبط
سوپاپ سیلندر پنوماتیک
1/4 00:16
1/4 "PT NPT BSP Airtac نوع پنوماتیک شیر برقی 2V025-08-DC24V
4H230C-08 Airtac نوع کنترل هوا دریچه اهرمی دستی 5 سمت 3 موقعیت 00:15
4H230C-08 Airtac نوع کنترل هوا دریچه اهرمی دستی 5 سمت 3 موقعیت
VU2 2 Coru Accuair Type Musifold / Valve Unit DC12V تعلیق هوا 00:16
VU2 2 Coru Accuair Type Musifold / Valve Unit DC12V تعلیق هوا
IG1 Apache OMB Type LPG / CNG Rail Injectors HD 4 سیلندر 3 اهم DC12V 00:23
IG1 Apache OMB Type LPG / CNG Rail Injectors HD 4 سیلندر 3 اهم DC12V
DN25 فلانج دمای بالا بخار فولادی فولادی فولادی 00:35
DN25 فلانج دمای بالا بخار فولادی فولادی فولادی
دریچه برقی استنلس استیل
شیر پالس جت
اتصالات شیلنگ پنوماتیک وصل سریع و مستقیم 8/8 اینچ 10 میلی متر 00:16
اتصالات شیلنگ پنوماتیک
کیت تعمیر دیافراگم
شیر برقی آمونیاکی Danfoss Type EVRA 25 HT JS1025 EN-JS1025 00:16
شیر برقی آمونیاکی Danfoss Type EVRA 25 HT JS1025 EN-JS1025
دریچه سلولهای خنک کننده
مخزن گیرنده هوا 1/2 "110V 220V شیر تخلیه خودکار با صافی
شیر تخلیه اتوماتیک کمپرسور هوا
2W160-15 1/2'' 2 راه NC فلز سولناید مسو با IP65 کویل 24V 220V 00:11
2W160-15 1/2'' 2 راه NC فلز سولناید مسو با IP65 کویل 24V 220V
شیر برقی برقی
2 راه به طور معمول باز NO 16mm OD آرماتور شیر برقی آب 00:12
2 راه به طور معمول باز NO 16mm OD آرماتور شیر برقی آب
آرماتور شیر برقی
1 "1 1/2" 2 "3" شیر پلاستیکی یکنواخت آبیاری پلاستیک برای کشاورزی 9V 12V 24V DC