شیر برقی نوع Danfoss 032F1206 EVR 3 1/4 اینچ لحیم کاری NC
جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: BRANDO
گواهی: None
شماره مدل: BRV3-014S
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5 عدد
قیمت: قابل مذاکره
جزئیات بسته بندی: جعبه داخلی، کارتن، پالت
زمان تحویل: مذاکره
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، مانی گرام
قابلیت ارائه: 100000 PCS در ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: شیر برقی تبرید کد سفارش: 032f1206
اندازه پورت: 1/4 اینچ (6 میلی متر) نوع اتصال: لحیم کاری (ODF)
تابع: 2 راه به طور معمول بسته است ولتاژ: 24VDC، 24VAC، 110VAC، 220VAC
مواد مهر و موم: PTFE جنس بدنه: برنج
برنامه: چیلر، فریزر، تهویه مطبوع، کولر و غیره
برجسته کردن:
دانفوس EVR 3 حلقه 1/4' 032F1206
دانفوس شیر سولینوئید 1/4' Evr 3
دانفوس 032F1206 EVR 3 شیر سولینوئید
فانوس نوع فانوس 032F1206 EVR 3 1/4 اینچ Solder NC
نمونه نشان داده شده دریچه سولنئود 3 نوع دانفوس EVR است، 1/4 " (10mm) اندازه پورت جوش ODF، 2 راه به طور معمول بسته، ولتاژ 12V DC، 24V DC، 24V AC، 110V AC، 220V AC (ولتاژ های دیگر می توانند سفارشی شوند) ،کد سفارش: 032F1206