شیر برقی نوع Danfoss EVR 40 1 5/8 in 042H1109 042H1110
جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: BRANDO
گواهی: None
شماره مدل: BRV40-158S
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5 عدد
قیمت: قابل مذاکره
جزئیات بسته بندی: جعبه داخلی، کارتن، پالت
زمان تحویل: مذاکره
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، مانی گرام
قابلیت ارائه: 100000 PCS در ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: شیر برقی تبرید کد سفارش: 042H1109, 042H1110
اندازه پورت: 1 5/8 اینچ (42 میلی متر) نوع اتصال: لحیم کاری (ODF)
تابع: 2 راه به طور معمول بسته است ولتاژ: 24VDC، 24VAC، 110VAC، 220VAC