کپسول شیر سولینوئید نوع Danfoss 018F6701 BE AC 230V 50Hz BE230AS
این سولناید برای شیر سولناید خنک کننده دانفوس استفاده می شود. کد سفارش: 018F6707, 018F6709, 018F6711, 018F6701, 018F6702, 018F6703, 018F6715, 018F6710, 018F6714, 018F6730, 018F6732, 018F6756,018F6757: نوع سیم پیچ: BE024AS، BE048AS، BE115AS، BE230AS، BE240AS، BE380AS، BE024BS، BE115BS، BE220BS، BE110CS، BE230CS، BE012DS، BE024DS؛ ولتاژ: 12VDC، 24VDC، 24VAC، 110VAC، 220VAC؛ قدرت: 21VA، 10W، 18Wکانکتور: جعبه ترمینال؛ کلاس حفاظت: IP67؛ کلاس عایق بندی: H.